Menu

SEO czyli pozycjonowanie i SEM czyli reklamę w wyszukiwarkach internetowych, głównie w Google traktuje jako część szerszego marketingu firmy w internecie.  Prawidłowo zrobiony marketing w tym zakresie   buduje markę firmy w internecie i daje klientów nie tylko z wejść bezpośrednich z wyszukiwarki.  Dlatego nigdy nie rozliczam się z klientem z samej pozycji danej frazy, ale z postępów prac przekładających się na nowych potencjalnych klientów.  Ty decydujesz czy efekty są dla Ciebie zadowalające czy nie.

Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie.  Zazwyczaj pracę opieram na:

  • Budowie solidnego zaplecza tematycznego dla witryny.  Zaplecze buduję na własność klienta, wiec efekty mojej pracy nie znikają po zakończeniu współpracy.  Zaplecze, a przynajmniej znaczna jego część może być  dodatkowym poza witryną główną źródłem dochodu i pozyskiwania klientów dla Zleceniodawcy.  Tworzy też markę firmy w internecie.
  • Reklamie w Google Adwords dla słabszych fraz, których  nie warto pozycjonować. AdWords proponuję też na początkowym etapie współpracy dla uzyskania pierwszych dochodów i sprawdzenia opłacalności poszczególnych fraz.
  • Katalogowaniu oraz innych formach linkowania,
  • itd.

Top

© Tom John Design 2019