Menu

E-commerce to prężnie rozwijający się segment w zasadzie na każdym rynku. Profesjonalnie prowadzone sklepy internetowe notują często o wiele wyższe obroty niż przeciętny sklep ulokowany na mieście. Ich niewątpliwym atutem są niższe koszty działalności oraz globalny zasięg.

Realizację sklepów opieram zazwyczaj o skrypty typu Prestashop, Magento lub VirtueMart (zintegrowany z Joomla CMS) . Tak jak w przypadku stron internetowych mogę użyć dowolnego innego systemu lub przygotowac aplikację dedykowaną.

Prowadzenie sklepu www nie jest skomplikowane.  Wymaga jednak stałych działań, które moga być pracochłonne. W ramach stałego miesięcznego abonamentu, którego wielkość uzależniona jest od zakresu prac proponuję: uzupełnianie sklepu  nowymi produktami lub ich aktualizację, przygotowywanie   materiałów graficznych lub ich obróbka, pisanie opisów produktów, uaktualnienia skryptów sklepu oraz wykonywanie ich okresowej kopii zapasowej, a także naprawy w razie awarii lub w przypadku ataku hakerskiego.

Top

© Tom John Design 2019